تبلیغات
گروه دووراز خودرو بروجرد - پرژه های بازسازی وترمیم کل خودرو (خدمات بازسازی)
"گروه دووراز خودرو " لوازم یدکی و خدمات تخصصی بازسازی دوو در ایران


برای اولین بار در ایران به صورت تخصوصی و حرفه ای 

برای اطلاعات بیشتر با داشتن اپلیکیشن viber میتواندید با ما در ازتباط باشید و از عکس ها و توضیحات بیشتر در خصوص بازسازی ها بهرمند شوید.

باز سازی خودرو همیشه همراه با هزینه و برای افراد غیر حرفه ای کاری بسیار پردردسر و زمان بر میباشد.

ازین رو گروه دووراز با در دست داشتن مکانیک ، نقاش، صافکار،های ماهر و همچنین با وجود لوازم یدکی فراوان در کوتاه ترین زمان خودروی شما را رفع عیب میکند.

بازسازی ها شامل 3 دسته اصلی:

1-بازسازی داخلی

2-بازسازی فنی

3-بازسازی بیرونی ک بدنه

* بازسازی داخلی شامل شست و شو و ترمیم تمامی لوازم داخل اتاق سی یلو به صورت کامل و هم چنین عایق بندی مجدد تمامی قسمت های زیرین و حساس به صدا مانند سینی بین اتاق و موتور -سقف و..در این بازسازی تمامی قطعات داخل خودرو به طور کامل باز شده و فلز خودرو کاملا شست و شو شده و قسمت های مستعد به زنگ زدگی و پوسیدگی خصوصا کف خودرو کاملا عایق بندی .و موم پاشی شده و پس از زیرسازی های نهایی تمامی اتاق به صورت کامل فوم کشی شده و سپس تمامی قطعات با ابرها و مفال تازه بسته شده که این کار موجب صداگیری و عایق سازی در برابر سرما و گرما و خصوصا تاتیر محسوس کاهش صوت های خارجی شامل صدای موتور و صدای باد در اتاق دارد.

*باسازی فنی مربوط به تعمیرات جلوبندی.عقب بندی.تمامی ایرادات موتوری و گیریبکس توسط مکانیک های باتجربه و با بهترین کیفیت کاری ؛ همچنین گروه دووراز بادر دست داشتن بهترین لوازم یدکی اصلی که در کوتاه ترین زمان ممکن انجام و بالاترین کیفیت مکانیکی خودرو را ارائه میدهد.

*بازسازی بیرونی شامل تمامی ایرادات خارج از اتاق از سیستم های برقی تا صافکاری های حرفه ای بدون بدون رنگ با کمترین موج در قسمت های صاف شده و همچنین رنگ امیزی کلی و جزیی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت میگردد.

گروه دووراز با در دست داشتن نقاش ها و صافکار های ماهر تمامی خدمات صافکاری دوو از تعویض شاسی تا سقف و ستون و صافکاری های جزیی ولی حساس همچنین با دارا بودن نقاش ماهر و باتجربه و رنگ ساز های خبره اماده ی ارائه این خدمات به شما دارندگان عزیز دوو میباشد.


عکس های پس از بازسازی

پس از بازسازی

قبل

بعد